Poznávací zájezdy do Chorvatska

poznávací zájezdy

Do Chorvatska se můžete vydat nejenom sami vlastním autem, ale také přes cestovku, která nabízí mnoho zajímavých poznávacích zájezdů. Výběr je opravdu bohatý a zde jsou ty nejlepší.

Poznávací zájezd za krásami Chorvatska

Po odjezdu z České republiky poznáte během krásných deseti dnů krásné Chorvatsko. V ranních hodinách se dostanete do hlavního města Chorvatska, kde se navštíví historické centrum a poté je volno, které každý z účastníků zájezdů může využít dle svého. Pak se přejíždí na Šibenickou riviéru, kde se zájezd ubytuje a přenocuje. Druhý den se odjíždí do Národního parku Paklenice, součástí dne je také návštěva kaňonu Velká Paklenica. Během dalších dnů si účastníci zájezdu prohlédnou místa jako je řeka Krk, Národní park Kornati, ve Splitu si prohlídnou historické centrum, prohlédnou si také Trogir, Zadar, ostrov Pašman, kopec Čokovac s benediktínským klášterem nebo Národní park Plitvická jezera. Cena zájezdu se pohybuje od 6 do 12 tisíc korun, záleží podle termínu a stravování.

Poznávací zájezd národní parky Severní Dalmácie

Po odjezdu z České republiky se chystáte objevovat krásy Národních parků Severní Dalmácie. Navštívíte parky jako je Kornati, Krk, či Paklenica. Zavítáte také na ostrov Pašman nebo ochutnáte skvělá vína Středozemního moře. Zájezd je většinou sedmidenní. Cena takového zájezdu se pohybuje od 4 do 8 tisíc korun, záleží podle termínu a stravování.

Poznávací zájezd Přírodní parky Slovinska a severní Istrie pro labužníky

Hned po příjezdu do Kamnicko-Savinských Alp navštívíte Arboreta Voljči Potok, kde uvidíte přes milión překrásných květů. Projdete se k Planšarskému jezeru, vydáte se na výlet do Logarské doliny, navštívíte malebné městečko Solčaya a Gornji Grad, uvidíte pramen Cerne, prasklou Logarskou lípu. Navštívíte také středověké městečko Kamník, jeskyni Vilenica, nebo lázeňské městečko, které se nachází pod vysokou skalní stěnou u pramenů sv. Štěpána. Uděláte si také výlet cestou vína a hlaholice, projdete městečko Beram, nebo navštívíte město Buzet, které je proslulé jako město lanýžů. To vše a mnohem více naleznete v desetidenním zájezdu. Cena zájezdu se pohybuje od 12 do 18 tisíc korun, záleží podle termínu a stravování.